Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ml.přípravek e.on beach cup -18.2.2017 Pelhřimov - 5.místo

20. 2. 2017

V sobotu 18.2.2017 se hráči mladší přípravky zúčastnili kvalifikačního turnaje v plážové kopané e.on beach junior cup 2017.Byli jsme jedním ze 64 týmů,které se účastnily kvalifikací o 8. postupových míst na finalový turnaj v Praze.Původním záměrem bylo složit celý tým z hráčů ročníku 2008 a pokusit se zabojovat o postup.To se bohužel vlivem různých okolností nepodařilo a tak jsme vyrazili s pěti hráči 2008 a dvěma benjamínky 2010.Nakonec se ukázalo,že i tak boj o vysněný postup nebyl nereálný.Bohužel jsme tentokrát měli kopec smůly a i když jsme si jednoznačně zasloužili minimálně finalovou účast,zbylo na nás nakonec páté místo.A o všem rozhodl hned úvodní zápas ve skupině.Zde jsme byli jasně lepší,v utkání dokonce vedli,ale soupeř,který měl celou svoji hru založenou na jednom hráči nakonec využil našich chyb a o jedinou branku zvítězil.Nakonec právě tento soupeř dokráčel až do finále !!!!!Ve druhém zápase jsme v pohodě zvítězili nad Pacovem a čekal nás suverén turnaje,FC Hradec Králové.Do té doby vyhrál dva zápasy 7:0 a 8:0 a zdál se neporazitelný.My jsme odehráli skvělý zápas,ještě dvě minuty před koncem jsme prohrávali 2:1 a vyrovnání bylo hodně blízko.I když se to nepodařilo,byli jsme Hradci jediným soupeřem,který s ním držel krok.Jen pro dokreslení kvality soupeře,v semifinále zvítězil 6:0 a ve finále 9:0!!!!!!Naši hráči v souboji o páté místo naprosto suvéreně přehráli FK Pelhřimov 5 :1 a podtrhli tak skvělé výkony na turnaji.Všichni zaslouží obrovskou pochvalu za předvedenou hru i příkladnou prezentaci našeho klubu.

 

Výsledky - základní skupina :

Futsal Čelechovice/TJ Smržice - Sokol Bedřichov   2 : 3

Branky : P.Kobliha,V.Kimel

 

Futsal Čelechovice/TJ Smržice - Slavoj Pacov   2 : 0

Branky : D.Štercl 2

 

Futsal Čelechovice/TJ Smržice - FC Hradec Králové   1 : 3

Branka : V.Kimel

 

Utkání o 5.místo :

Futsal Čelechovice/TJ Smržice - FK Pelhřimov   5 : 1

Branky : D.Štercl 2,V.Kimel 2,P.Kobliha

 

Konečné pořadí :

1.FC Hradec Králové

2.Sokol Bedřichov

3.Slovan Černíč

4.FC Velké Meziříčí

5.Futsal Čelechovice/TJ Smržice

6.FK Pelhřimov

7.Slavoj Pacov

8.FK Dačice

 

Sestava :

E.Lužný,D.Štercl,V.Kimel,P.Kobliha,L.Navrátil,

V.Hadač,N.Greplová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář