Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnajů st.a ml.přípravky 17.12.2017 - hala Nezamyslice

14. 12. 2017

Rozlosování mladší přípravky :

1) 1.SK Prostějov,

2) FC Kostelec na Hané,

3) TJ Sokol Olšany,

4) Haná Prostějov,

5) TJ Smržice,

6) TJ Sokol Určice

 

Časový program turnaje:

7.45-8.00                                prezence  družstev


  8.00               3-6                  OLŠANY – URČICE

  8.20               1-2                  1.SK PROSTĚJOV – KOSTELEC

  8.40               4-5                  HANÁ PROSTĚJOV – SMRŽICE

  9.00               1-3                  1.SK PROSTĚJOV – OLŠANY

  9.20               6-4                  URČICE - HANÁ PROSTĚJOV

  9.40               3-2                  OLŠANY – KOSTELEC

10.00               5-1                  SMRŽICE – 1.SK PROSTĚJOV

10.20               2-4                  KOSTELEC – HANÁ PV

10.40               1-6                  1.SK PROSTĚJOV – URČICE

11.00               3-5                  OLŠANY – SMRŽICE

11.20               6-2                  URČICE – KOSTELEC

11.40               4-1                  HANÁ PROSTĚJOV – 1.SK PROSTĚJOV

12.00               5-6                  SMRŽICE - URČICE

12.20               3-4                  OLŠANY – HANÁ PROSTĚJOV

12.40               2-5                  KOSTELEC - SMRŽICE

13.15                                      vyhlášení výsledků, ukončení turnaje


Rozlosování starší přípravky :

 

1) TJ Sokol Držovice,

2) SK Jesenec-Dzbel,

3) TJ Sokol Olšany,

4) TJ Smržice

 

Časový program turnaje:

14.00-18.00                            prezence  mužstev


14.00               1-3                  DRŽOVICE – OLŠANY

14.15               2-4                  JESENEC – SMRŽICE

14.30               1-2                  DRŽOVICE – JESENEC

14.45               3-4                  OLŠANY – SMRŽICE

15.00               1-4                  DRŽOVICE – SMRŽICE

15.15               2-3                  JESENEC – OLŠANY

15.30               1-3                  DRŽOVICE – OLŠANY

15.45               2-4                  JESENEC – SMRŽICE

16.00               1-2                  DRŽOVICE – JESENEC

16.15               3-4                  OLŠANY – SMRŽICE

16.30               1-4                  DRŽOVICE – SMRŽICE

16.45               2-3                  JESENEC – OLŠANY

17.00                                      vyhlášení výsledků, ukončení turnaje

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář