Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnaje v Čebíně - 10.6.2012

30. 5. 2012

 Propozice k turnaji

Memoriál Antonína Macha

U příležitosti oslav 70. výročí založení klubu

Místo konání:

Sportovní areál Čebínka

 

Datum a čas:

10.6.2012 od 8:30-15:45

 

Věková kategorie:

Na turnaji startují hráči a hráčky narození 1.1.2003 a mladší.

 

 

Časový harmonogram:

8:30-9:00-prezentace mužstev

9:15-9:30- zahájení turnaje

9:30-13:45-zakladní skupiny

13:45-14:00- pauza

14:00-15:30-zápasy o umístění

15:45-16:00 vyhlášení výsledků a ukončení turnaje

 

Poznámka: během turnaje bude možnost se účastnit Eon rodinného fotbálku, skákací hrad atd.

 

SKUPINA A                                                            SKUPINA B

1.FC Čebín                                                             1.ČAFC Brno

2.AFK Tišnov "A"                                                    2.AFK Tišnov "B"

3.FC Blansko                                                         3.JAPO Střelice

4.Moravská Slavia Brno                                       4.ASK Lipůvka

5.FC Dosta Bystrc                                                 5.SK Nedvědice

6.SK Slatina                                                           6.Futsal Čelechovice na Hané

 

 

 

9.30 - ČAFC Brno - Tišnov "B"

9.47 - Lipůvka - Střelice

10.05 - Nedvědice - Futsal Čelechovice

10.22 - ČAFC Brno - Lipůvka

10.39 - AFK Tišnov "B" - Nedvědice

10.56 - Střelice - Futsal Čelechovice

11.13 - ČAFC Brno - Nedvědice

11.30 - Lipůvka - Futsal Čelechovice

11.45 - AFK Tišnov "B" - Střelice

12.05 - Lipůvka - Nedvědice

12.22 - AFK Tišnov "B" - Futsal Čelechovice

12.39 - ČAFC Brno - Střelice

12.56 - AFK Tišnov "B" - Lipůvka

13.13 - ČAFC Brno - Futsal Čelechovice

13.30 - Střelice - Nedvědice

 

 

 

 

Zápasy o umístění



 

14:00 o 11.místo 6A – 6B HŘIŠTĚ 1

 

 

14:00 o 9.místo 5A – 5B HŘIŠTĚ 2

 

 


 

14:17 SEMIFINÁLE č1. 1A – 2B HŘIŠTĚ 1

 

 

 

14:17 SEMIFINÁLE č2 2A – 1B HŘIŠTĚ 2

 

 


14:34 o 7. místo 4A – 4B HŘIŠTĚ 1

14:34 o 5. místo 3A – 3B HŘIŠTĚ 2


14:51 o 3.místo poraž.1- poraž.2 HŘIŠTĚ 1

15:10 finále vítěz 1 - vítěz 2 HŘIŠTĚ 1

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář