Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnaje SALLER CUP v Humpolci 3.9.2011

30. 8. 2011

SALLER CUP 2011 HUMPOLEC 3.9.2011

SKUPINA A:

1. FK HUMPOLEC

2. TJ SOKOL ŠTOKY

3. FC SPARTA BRNO

4. SK SLAVIA PRAHA 2003 (BÍLÁ)

5. JUNIOR FOTBAL SVITAVY

SKUPINA B:

1. SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD

2. SK SPARTAK POČÁTKY

3. FC SVRATKA BRNO „A“

4. FUTSAL ČELECHOVICE NA HANÉ

5. FC TESCOMA ZLÍN

SKUPINA C:

1. FC GRAFFIN VLAŠIM

2. SK SLAVIA PRAHA 2003 (ČERNÁ)

3. FC SVRATKA BRNO „B“

4. FC BOSKOVICE

5. FC ZVVZ MILEVSKO

SKUPINA D:

1. FK PELHŘIMOV

2. FKM VYSOČINA JIHLAVA, o.s.

3. TATRAN SEDLČANY

4. FK NERATOVICE - BYŠKOVICE

5. SPARTA KUTNÁ HORA

ČASOVÝ HARMONOGRAM TURNAJE - HUMPOLEC 3.9.2011

UTKÁNÍ VE SKUPINÁCH

1. 1 8:30 8:45 A FK Humpolec - TJ Sokol Štoky :

2. 2 8:30 8:45 B Slovan Halíčkův Brod - SK Spartak Počátky :

3. 3 8:30 8:45 C Graffin Vlašim - SK Slavia Praha 2003 (černá) :

4. 4 8:30 8:45 D FK Pelhřimov - FKM Vysočina Jihlava, o.s. :

5. 1 8:48 9:03 A FC Sparta Brno - SK Slavia Praha 2003 (bílá) :

6. 2 8:48 9:03 B FC Svratka Brno "A" - Futsal Čelechovice na Hané :

7. 3 8:48 9:03 C FC Svratka Brno "B" - FC Boskovice :

8. 4 8:48 9:03 D Tatran Sedlčany - FK Neratovice-Byškovice :

9. 1 9:06 9:21 A FK Humpolec - Junior Fotbal Svitavy :

10. 2 9:06 9:21 B Slovan Havlíčkův Brod - FC Tescoma Zlín :

11. 3 9:06 9:21 C FC Graffin Vlašim - FC ZVVZ Milevsko :

12. 4 9:06 9:21 D FK Pelhřimov - Sparta Kutná Hora :

13. 1 9:24 9:39 A TJ Sokol Štoky - FC Sparta Brno :

14. 2 9:24 9:39 B SK Spartak Počátky - FC Svratka Brno "A" :

15. 3 9:24 9:39 C SK Slavia Praha 2003 (černá) - FC Svratka Brno "B" :

16. 4 9:24 9:39 D FKM Vysočina Jihlava - Tatran Sedlčany :

17. 1 9:42 9:57 A SK Slavia Praha 2003 (bílá) - Junior Fotbal Svitavy :

18. 2 9:42 9:57 B Futsal Čelechovice na Hané - FC Tescoma Zlín :

19. 3 9:42 9:57 C FC Boskovice - FC ZVVZ Milevsko :

20. 4 9:42 9:57 D FK Neratovice-Byškovice - Sparta Kutná Hora :

21. 1 10:00 10:15 A FK Humpolec - Sparta Brno :

22. 2 10:00 10:15 B Slovan Havlíčkův Brod - FC Svratka Brno "A" :

23. 3 10:00 10:15 C FC Graffin Vlašim - FC Svratka Brno "B" :

24. 4 10:00 10:15 D FK Pelhřimov - Tatran Sedlčany :

25. 1 10:18 10:33 A TJ Sokol Štoky - SK Slavia Praha 2003 (bílá) :

26. 2 10:18 10:33 B SK Spartak Počátky - Futsal Čelechovice na Hané :

27. 3 10:18 10:33 C SK Slavia Praha 2003 (černá) - FC Boskovice :

28. 4 10:18 10:33 D FKM Vysočina Jihlava - FK Neratovice-Byškovice :

29. 1 10:36 10:51 A FC Sparta Brno - Junior Fotbal Svitavy :

30. 2 10:36 10:51 B FC Svratka Brno "A" - FC Tescoma Zlín :

31. 3 10:36 10:51 C FC Svratka Brno "B" - FC ZVVZ Milevsko :

32. 4 10:36 10:51 D Tatran Sedlčany - Sparta Kutná Hora :

33. 1 10:54 11:09 A FK Humpolec - SK Slavia Praha 2003 (bílá) :

34. 2 10:54 11:09 B Slovan Havlíčkův Brod - Futsal Čelechovice na Hané :

35. 3 10:54 11:09 C FC Graffin Vlašim - FC Boskovice :

36. 4 10:54 11:09 D FK Pelhřimov - FK Neratovice-Byškovice :

37. 1 11:12 11:27 A TJ Sokol Štoky - Junior Fotbal Svitavy :

38. 2 11:12 11:27 B SK Spartak Počátky - FC Tescoma Zlín :

39. 3 11:12 11:27 C SK Slavia Praha 2003 (černá) - FC ZVVZ Milevsko :

40. 4 11:12 11:27 D FKM Vysočina Jihlava, o.s. - Sparta Kutná Hora :

 

1. - 2. tým ze skupin

1. - 2. tým ze skupin

3. - 4. tým ze skupin

3. - 4. tým ze skupin

A,B postupuje do semifinálové skupiny EC,D postupuje do semifinálové skupiny FA,B postupuje do skupiny o umístění (9.-16.místo) - skupina GC,D postupuje do skupiny o umístění (9.-16.místo) - skupina H

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. tým ze skupin

A,B,C,D postupuje do skupiny o umístění (17.-20.místo) - skupina I

skupina I

- po odehrání této skupiny se týmy umístí na 17.-20.místě

skupina G,H

- započítává se vzájemný zápas ze základní skupiny, po odehrání ostatních zápasů si týmy zahrajou o finální umístění systémem (1.G - 1.H o 9.-10.místo; 2.G - 2.H o 11.-12.místo atd.)

skupiny E,F

 

- započítává se vzájemný zápas ze základní skupiny, po odehrání ostatních zápasů postupují týmy do čtvrtfinále systémem ( 1.E - 4.F., 2.E - 3.F, 3.E - 2.F, 4.E - 1.F.) - následně poražení o umístění, a vítězové semifinále a finále

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář