Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování prvního turnaje v Praze 27.8.2011

 

fotbalový turnaj – minifotbal – starší přípravka

r. 2001-2002


 


 

ARENA CUP



 


 


 


 

Praha – 27.8.2011


 

Rozlosování turnaje


 

Skupina A


 


 

 


 


 


 

Skupina B

1

Braník A


 


 

4


 


 

2

Sparta  B


 


 

5


 


 

3

Tempo


 


 

6


 


 

4

Bohemians Praha


 


 

0


 


 

5

Libochovice


 


 

0


 


 

6

Meteor A


 


 

12


 


 

7


 


 


 


 


 


 

8


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

D


 

H

9:00

Braník A

Meteor A

:


 

:


 

9:25

Sparta B

Libochovice

:


 

:


 

9:50

Tempo

Bohemians Praha

:


 

:


 

10:15

Braník A

Sparta B

:


 

:


 

10:40

Libochovice

Tempo

:


 

:


 

11:05

Meteor A

Bohemians Praha

:


 

:


 

11:30

Tempo

Braník A

:


 

:


 

11:55

Bohemians Praha

Libochovice

:


 

:


 

12:20

Sparta B

Meteor A

:


 

:


 

12:45

Braník A

Bohemians Praha

:


 

:


 

13:10

Meteor A

Libochovice

:


 

:


 

13:35

Sparta B

Tempo

:


 

:


 

14:00

Libochovice

Braník A

:


 

:


 

14:25

Bohemians Praha

Sparta B

:


 

:


 

14:50

Tempo

Meteor A

:


 

:


 

15:20

A1

B2

:


 

:


 

15:45

A6

B6

:


 

:


 

16:10

A4

B4

:


 

:


 

16:35

O 3.místo


 

:


 

:


 


 


 


 

:


 

:


 


 


 


 

:


 

:


 

 

Rozlosování turnaje


Skupina B


 


 

 


 


 


 

Skupina B

1

Meteor Praha B


 


 

4


 


 

2

Čelechovice


 


 

5


 


 

3

Bohemians1905


 


 

6


 


 

4

Stodůlky


 


 

0


 


 

5

Sparta Praha A


 


 

0


 


 

6

Braník B


 


 

12


 


 

7


 


 


 


 


 


 

8


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

D


 

H

9:00

Meteor B

Braník B

:


 

:


 

9:25

Čelechovice

Sparta A

:


 

:


 

9:50

Bohemians1905

Stodůlky

:


 

:


 

10:15

Meteor B

Čelechovice

:


 

:


 

10:40

Sparta A

Bohemians1905

:


 

:


 

11:05

Braník B

Stodůlky

:


 

:


 

11:30

Bohemians1905

Meteor B

:


 

:


 

11:55

Stodůlky

Sparta A

:


 

:


 

12:20

Čelechovice

Braník B

:


 

:


 

12:45

Meteor B

Stodůlky

:


 

:


 

13:10

Braník B

Sparta A

:


 

:


 

13:35

Čelechovice

Bohemians1905

:


 

:


 

14:00

Sparta A

Meteor B

:


 

:


 

14:25

Stodůlky

Čelechovice

:


 

:


 

14:50

Bohemians1905

Braník B

:


 

:


 

15:15

A2

B1

:


 

:


 

15:45

A5

B5

:


 

:


 

16:10

A3

B3

:


 

:


 

16:35

FINÁLE


 

:


 

:


 

17:00

Vyhlášení

výsledků

:


 

:


 


 


 


 

:


 

:


 


 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář