Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování druhého turnaje v Praze 29.8.2011


 

 

 

fotbalový turnaj – minifotbal – starší přípravka

r. 2002 a ml.


 


 

MINI ARENA CUP
 


 

Praha – 29.8.2011
 

Rozlosování turnaje

Skupina A


 


 


 

 


 


 


 

Skupina B

1

Zličín


 


 

4


 


 

2

SpartaA


 


 

5


 


 

3

Kladno


 


 

6


 


 

4

Brandýs-Boleslav


 


 

0


 


 

5

Meteor


 


 

0


 


 

6

Tempo B


 


 

12


 


 

7


 


 


 


 


 


 

8


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

D


 

H

9:00

Zličín

Tempo B

:


 

:


 

9:20

SpartaA

Meteor

:


 

:


 

9:40

Kladno

Brandýs-Boleslav

:


 

:


 

10:00

Zličín

SpartaA

:


 

:


 

10:20

Meteor

Kladno

:


 

:


 

10:40

Tempo B

Brandýs-Boleslav

:


 

:


 

11:00

Kladno

Zličín

:


 

:


 

11:20

Brandýs-Boleslav

Meteor

:


 

:


 

11:40

SpartaA

Tempo B

:


 

:


 

12:00

Zličín

Brandýs-Boleslav

:


 

:


 

12:20

Tempo B

Meteor

:


 

:


 

12:40

SpartaA

Kladno

:


 

:


 

13:00

Meteor

Zličín

:


 

:


 

13:20

Brandýs-Boleslav

SpartaA

:


 

:


 

13:40

Kladno

Tempo B

:


 

:


 

14:10

A1

B2

:


 

:


 

14:30

A6

B6

:


 

:


 

14:50

A4

B4

:


 

:


 

15:10

O 3.místo


 

:


 

:


 

15:40

Vyhlášení

výsledků

:


 

:


 


 

Skupina B


 

 


 


 


 

Skupina B

1

Tempo Praha A


 


 

4


 


 

2

Bohemians1905


 


 

5


 


 

3

FK Kolín


 


 

6


 


 

4

Čelechovice


 


 

0


 


 

5

Sparta Praha B


 


 

0


 


 

6

ABC Braník


 


 

12


 


 

7


 


 


 


 


 


 

8


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

D


 

H

9:00

Tempo A

Braník

:


 

:


 

9:20

Bohemians1905

Sparta B

:


 

:


 

9:40

Kolín

Čelechovice

:


 

:


 

10:00

Tempo A

Bohemians1905

:


 

:


 

10:20

Sparta B

Kolín

:


 

:


 

10:40

Braník

Čelechovice

:


 

:


 

11:00

Kolín

Tempo A

:


 

:


 

11:20

Čelechovice

Sparta B

:


 

:


 

11:40

Bohemians1905

Braník

:


 

:


 

12:00

Tempo A

Čelechovice

:


 

:


 

12:20

Braník

Sparta B

:


 

:


 

12:40

Bohemians1905

Kolín

:


 

:


 

13:00

Sparta B

Tempo A

:


 

:


 

13:20

Čelechovice

Bohemians1905

:


 

:


 

13:40

Kolín

Braník

:


 

:


 

14.10

A2

B1

:


 

:


 

14:30

A5

B5

:


 

:


 

14:50

A3

B3

:


 

:


 

15:10

Finále


 

:


 

:


 


 


 


 

:


 

:


 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář