Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na turnaj mladších žáků 25.11.2018 - hala Troubky

17. 11. 2018

Nominace :

L.Zatloukal,D.Komárek,R.Kotlár,P.Kobliha,L.Navrátil,D.Štercl,

O.Zatloukal,J.Kimel,V.Kimel,J.Hermanová

 

Potvrzená účast

 

Sraz v 8:20 v hale v Troubkách

Startovné 200,-Kč na hráče

 

 

8.30 - 8.42           FK Troubky „A“          - FK Troubky „B“

8.44 - 8.56           So Lobodice/Tovačov - FK Kojetín

8.58 - 9.10           So Dub                      - KMK Přerov

9.12 - 9.24           So Radslavice            - TJ Smržice

 

9.26 - 9.38           FK Troubky „A“           - FK Kojetín

9.40 - 9.52           So Lobodice/Tovačov - FK Troubky „B“

9.54 - 10.06         So Dub                      - TJ Smržice

10.08 - 10.20       So Radslavice            - KMK Přerov

 

10.22 - 10.34              FK Troubky „A“           - TJ Smržice

10.36 - 10.48              So Lobodice/Tovačov - KMK Přerov

10.50 - 11.02              So Dub                      - FK Kojetín

11.04 - 11.16              So Radslavice            - FK Troubky „B“

 

11.18 - 11.30              FK Troubky „A“           - KMK Přerov

11.32 - 11.44              So Lobodice/Tovačov - TJ Smržice

11.46 - 11.58              So Dub                      - FK Troubky „B“

12.00 - 12.12              So Radslavice            - FK Kojetín

 

12.14 - 12.26              FK Troubky „A“           - So Lobodice/Tovačov

12.28 - 12.40              So Dub                      - So Radslavice

12.42 - 12.54              TJ Smržice                 - KMK Přerov

12.56 - 13.08              FK Kojetín                 - FK Troubky „B“

 

13.10 - 13.22              FK Troubky „A“           - So Dub            

13.24 - 13.36              So Lobodice/Tovačov - So Radslavice

13.38 - 13.50              TJ Smržice                - FK Kojetín

13.52 - 14.04              KMK Přerov               - FK Troubky „B“

 

14.06 - 14.18              FK Troubky „A“           - So Radslavice

14.20 - 14.32              So Lobodice/Tovačov - So Dub      

14.34 - 14.46              TJ Smržice                - FK Troubky „B“

14.48 - 15.00              KMK Přerov               - FK Kojetín

 

15.00                  - ukončení turnaje a předání cen

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář