Branky : V.Kimel 2,D.Komárek,P.Kobliha

Sestava:

L.Zatloukal,J.Kimel,R.Kotlár,O.Vychodil,D.Komárek,V.Kimel,D.Štercl,

P.Kobliha,J.Dostál,D.Dostál,O.Zatloukal

V dohrávce druhého kola krajské soutěže mladších žáků jsme zavítali na hřiště ve Chválkovicích.Už při rozcvičení před zápasem bylo vidět,že většina kluků je nesoustředěných,zcela bez jiskry a tak nějak duchem jinde,než na zápase.Bohužel se to potvrdilo i během utkání.Celý první poločas byl z naší strany herně neurovnaný,sice se občas podařila nějaká akce,ale v obranné činnosti byla spousta chyb,přechodová fáze do útoku nefungovala vůbec a o nějaké delší fázi,při které bychom byli v držení míče nemůže být řeč.Proto naše poločasové vedení 3 : 0 bylo tak trochu zázrakem.V přestávce bylo v kabině hodně mrtvo.Kluci sami cítili,že to není ono.Snažil jsem se je povzbudit a vysvětlit,že je jen třeba přidat na pohybu,hlavně při hře bez míče a také se víc nechat vtáhnout do zápasu.Bohužel vše bylo marné,v tomto utkání si kluci nakonec sáhli na úplné dno.Postupně se hra hroutila víc a víc.Soupeř nás svíral před naší bránou a my nevěděli,kam dřív skočit.Tolik chaosu a paniky jsem snad ještě neviděl.Vše vyústilo v konečnou remízu.V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a získali tak bod navíc.Byl to po delší době první opravdu nepovedený zápas,ale i to se stává.