Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kompletní obsazení kvalifikace ml.přípravek - E.ON beach junior cup 2017

1. 2. 2017
V únoru a březnu letošního roku se ve čtyřech městech uskuteční druhý ročník turnaje v plážové kopané pro kategorii U9. Do turnaje zasáhne přes 60 týmů.
 
V každém městě se uskuteční v jeden den dvě kvalifikace – dopolední a odpolední část. „Vítěz každé části postoupí do finále, které se uskuteční 4. března v energeticky úsporné E.ON Beach Areně v Praze,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

„Kvalifikace se odehrají 11. února v Českých Budějovicích, 12. února v Praze, 18. února v Pelhřimově a 19. února v Brně. Maximální počet týmů na jeden turnaj je 8. Celkem tak do všech kvalifikací zasáhne až 64 mužstev,“ dodala Lucie Malkusová z marketingového oddělení E.ON, která turnaje vylosovala.

Vítězství z prvního ročníku obhajuje FC MAS Táborsko, které se zúčastní dopolední českobudějovické části i letos.
 
 
ČESKÉ BUDĚJOVICE (11.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: Sokol Kardašova Řečice, TJ Šumavan Vimperk, FC Písek, SK Včelná
Skupina B: JFA 2008, FC MAS Táborsko, SK Dynamo České Budějovice, TJ Tatran Prachatice
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: JFA 2009, SK Čkyně, SK Zliv, FK Junior Starkonice
Skupina B: FK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, Slavoj Hrdějovice, Sokol Křemže, TJ Sokol Olešnice
 
 
PRAHA (12.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: SK Děčín, ČAFC Praha, TJ Sokol Radonice, FC Přední Kopanina
Skupina B: FK Sparta Košíře, TJ Jawa Pecerady, SK Český Brod, FK Dukla Jižní Město
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: SK Bosnia Online EU Teplice, AFK Union Žižkov, FK Baník Sokolov, SC Xaverov
Skupina B: Slovan Bohnice, FK Týnec nad Sázavou, Slavoj Vyšehrad, FK Dukla Praha
 
 
PELHŘIMOV (18.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: TJ Spartak Počátky, FC Slavoj Žirovnice, TJ Slovan Kamenice n/L., RMSK Cidlina Nový Bydžov
Skupina B: SK Větrovy, AFC Humpolec, T.J. Nová Včelnice, SK Olympia Ráječko
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: Futsal Čelechovicen. H./TJ Smržice, TJ Slavoj Pacov, FC Hradec Králové, TJ Sokol Bedřichov
Skupina B: TJ Podyjí Černíč, FK Pelhřimov, FC Velké Meziříčí, volné místo
 
 
BRNO (19.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: FC Ivančice, ČAFC Židenice, FA Zlechov, FC Svratka Brno
Skupina B: Jiskra Staré Brno, SK Louky, TJ Sokol Novosedly, TJ Prusinovice
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: FC Soběšice, AFK Tišnov, FC Sparta Brno, FK Drnovice
Skupina B: SK Žebětín, FŠ Třebíč, FC Boskovice, FC Slovan Rosice
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář