Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnaje starších přípravek 2.9.2017 - Čechovice

29. 8. 2017

Časový program turnaje

pro přípravku ročníku 2007 a mladší

 

Sobota 2.9.2017 v Prostějově Čechovicích

 

Pořadatel          : TJ Sokol Čechovice

 

Hrací čas: 1 x 18 min.

Povrch:  tráva

 

1. TJ Sokol Čechovice                         5. SK Líšeň

2. MFK Vyškov                                      6. FC Žďas Žďár                

3.1.SK Prostějov                                   7. SK Sigma Olomouc

4. Futsal Čelechovice                           8. RAFK Rajhrad

 

                                                                 

ZÁKLADNÍ ČÁST:

 

0900          hřiště „1“    S. Čechovice              - MFK Vyškov                    

0900          hřiště „2“    1.SK Prostějov                   - Futsal Čelechovice                                          

 

 

0920         hřiště „1“     SK Líšeň                            - FC Žďas Žďár                                              

0920         hřiště „2“     Sigma Olomouc                - RAFK Rajhrad                                                         

 

 

0940          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - 1.SK Prostějov                    

0940          hřiště „2“    MFK Vyškov            - Futsal Čelechovice              

 

 

1000         hřiště „1“     SK Líšeň                            - Sigma Olomouc                 

1000         hřiště „2“     FC Žďas Žďár             - RAFK Rajhrad                              

 

 

1020          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - Futsal Čelechovice             

1020          hřiště „2“    MFK Vyškov            - 1.SK Prostějov                    

 

 

1040         hřiště „1“     SK Líšeň                            - RAFK Rajhrad                  

1040         hřiště „2“     FC Žďas Žďár             - Sigma Olomouc                              

 

11.00 – 11.10 hod. přestávka 10 minut

 

1110          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - SK Líšeň                            

1110          hřiště „2“    MFK Vyškov            - FC Žďas Žďár                   

 

 

1130          hřiště „1“    1.SK Prostějov                   - Sigma Olomouc                                                       

1130          hřiště „2“    Futsal Čelechovice    - RAFK Rajhrad                                                         

 

 

1150          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - FC Žďas Žďár                    

1150          hřiště „2“    MFK Vyškov            - SK Líšeň                             

 

 

1210          hřiště „1“    1.SK Prostějov                   - RAFK Rajhrad                                                         

1210          hřiště „2“    Futsal Čelechovice    - Sigma Olomouc                                                        

 

 

12.30 – 13.00 hod. přestávka na oběd

 

1300          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - Sigma Olomouc                              

1300          hřiště „2“    MFK Vyškov            - RAFK Rajhrad                                                         

 

 

1320          hřiště „1“    1.SK Prostějov                   - SK Líšeň                                                          

1320          hřiště „2“    Futsal Čelechovice    - FC Žďas Žďár                    

 

 

1340          hřiště „1“    Sokol Čechovice       - RAFK Rajhrad                                                         

1340          hřiště „2“    MFK Vyškov            - Sigma Olomouc                                                        

 

 

1400          hřiště „1“    Futsal Čelechovice    - SK Líšeň                             

1400          hřiště „2“    1.SK Prostějov                   - FC Žďas Žďár                                                 

 

 

1430          Slavnostní vyhodnocení          

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář