Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování a propozice turnaje ml.žáku 18.-19.11.2017 - Hlušice

15. 11. 2017

Hrací a soutěžní řád:

  • Hraje se každý s každým.
  • Týmy, které se umístí na 1. – 4. místě postupují do Čtvrtfinálové skupiny A a týmy na 5. – 8. místě do Čtvrtfinálové skupiny B.
  • Vítěz ČTF skupiny „B“ sehraje
    • BARÁŽOVÉ utkání o postup mezi „final four“ se 4. týmem ČTF skupiny „A“.
      • Vítěz barážového utkání se střetne ve velkém SMF s vítězem skupiny A.
      • Naopak poražený tým z barážového utkání se v malém semifinále utká s týmem, který se umístil na 4. místě ČTF skupiny  „B“.
  • Zbylé dva týmy, které se umístili na 2., resp. 3. místech ve ČTF skupinách mezi sebou sehrají velká/malá semifinále.
    • Vítězové si zahrají o finále, respektive utkání o 5. místo, naopak poražení o 3., respektive 7. místo.

                                               

O pořadí ve skupině rozhoduje:  A) počet bodů    B) vzájemný zápas   C) rozdíl skóre   D) počet vstřelených branek   E ) pokutové kopy    

F) větší sympatie u pořadatelů (i v bufetu) J

 

 

V zápasech o umístění (v barážovém utkání) se při nerozhodném výsledku kope série tří pokutových kopů,

dále po jednom až do rozhodnutí. Hráč může PK opakovat až po vystřídání všech hráčů ze soupisky.

 


VÝDEJ STRAVY

VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

 

Snídaně             07,30 – 09,00

 

Oběd              11,20 – 13,30

 

Večeře           17,00 – 18,30

ÚČASTNÍCI:

1. RMSK Cidlina "modří",

2. MŠK Senec,

3. Futsal Čelechovice/TJ Smržice,

4. FC Nový Hradec Králové,

5. 1. FC Žamberk,

6. RMSK Cidlina "bílí",

7. Tatran Kohoutovice,

8. Junior Praha

 

SOBOTA 18. LISTOPADU
čas   tým 1       tým 2 střelci
8,30 základní skupina Senec   -   Junior  
8,45 základní skupina RMSK "modří"   -   Kohoutovice  
9,00 základní skupina Čelechovice   -   RMSK "bílí"  
9,20 základní skupina Nový HK   -   Žamberk  
9,35 základní skupina Senec   -   RMSK "modří"  
9,50 základní skupina Kohoutovice   -   Čelechovice  
10,10 základní skupina Junior   -   Žamberk  
10,25 základní skupina RMSK "bílí"   -   Nový HK  
10,40 základní skupina Senec   -   Čelechovice  
11,00 základní skupina RMSK "modří"   -   Junior  
11,15 základní skupina Nový HK   -   Kohoutovice  
11,30 základní skupina Žamberk   -   RMSK "bílí"  
11,50 základní skupina PŘESTÁVKA NA OBĚD
12,20 základní skupina RMSK "modří"   -   Čelechovice  
12,35 základní skupina Senec   -   Nový HK  
12,50 základní skupina Junior   -   RMSK "bílí"  
13,10 základní skupina Kohoutovice   -   Žamberk  
13,25 základní skupina RMSK "modří"   -   Nový HK  
13,40 základní skupina Čelechovice   -   Junior  
14,00 základní skupina Senec   -   Žamberk  
14,15 základní skupina RMSK "bílí"   -   Kohoutovice  
14,30 základní skupina Čelechovice   -   Nový HK  
14,50 základní skupina RMSK "modří"   -   Žamberk  
15,05 základní skupina Junior   -   Kohoutovice  
15,20 základní skupina Senec   -   RMSK "bílí"  
15,40 základní skupina Čelechovice   -   Žamberk  
15,55 základní skupina Nový HK   -   Junior  
16,10 základní skupina RMSK "bílí"   -   RMSK "modří"  
16,30 základní skupina Kohoutovice       Senec  

 

NEDĚLE  19. LISTOPADU
         
ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ
         
Čas   tým 1 - tým 2
9,00 ČTF sk. B 5. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 6. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
9,15 ČTF sk. B 7. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 8. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
9,15 ČTF sk. A 1. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 2. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
9,30 ČTF sk. A 3. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 4. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
9,50 ČTF sk. B 5. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 8. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
9,50 ČTF sk. B 6. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 7. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
10,05 ČTF sk. A 1. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 4. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
10,20 ČTF sk. A 2. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 3. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
10,40 ČTF sk. B 5. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 7. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
10,55 ČTF sk. B 6. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 8. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
10,55 ČTF sk. A 1. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 3. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
11,10 ČTF sk. A 2. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY - 4. ZE ZÁKLADNÍ SKUPINY
střelci:   -
11,30 MALÉ SMF 1 2. Z ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "B" - 3. ZE ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "B"
         
11,50 BARÁŽ 4. Z ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "A" - 1. Z ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "B"
střelci:   -
12,10 VELKÉ SMF 1 2. Z ČTVRFINÁLOVÉ SKUPINY "A" - 3. Z ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "A"
střelci:   -
12,30 MALÉ SMF 2 PORAŽENÝ Z BARÁŽE - 4. ZE ČTVRFINÁLOVÉ SKUPINY "B"
střelci:   -
12,30 VELKÉ SMF 2 VÍTĚZ Z BARÁŽE - 1. ZE ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY "A"
střelci:   -
12,50 O                7. místo PORAŽENÝ Z MALÉHO SMF 1 - PORAŽENÝ Z MALÉHO SMF 2
střelci:   -
13,10 O                5. místo VÍTĚZ Z MALÉHO SMF 1 - VÍTĚZ Z MALÉHO SMF 2
střelci:   -
13,30 O                3. místo PORAŽENÝ Z VELKÉHO SMF 1 - PORAŽENÝ Z VELKÉHO SMF 2
střelci:   -
13,50 FINÁLE VÍTĚZ Z VELKÉHO SMF 1 - VÍTĚZ Z VELKÉHO SMF 2
střelci:   -
14,10 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář