Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace a rozlosování turnaje ml.žáků 2.12.2017 - Korňa

28. 11. 2017

Nominace :

L.Zatloukal,D.Komárek,R.Kotlár,V.Kimel,D.Vyroubal,O.Vychodil,

J.Dostál,D.Dostál,J.Kimel,P.Kobliha,O.Zatloukal

 

Potvrzená účast

 

Sraz v 7.50 v hale v Korni

Startovné 200,-Kč na hráče

 

POZOR !!!!!

Všichni hráči musí mít čisté kopačky a termoprádlo !!!!!

 

TJ SMRŽICE

FC PETRŽALKA BIELI

SDM DOMINO BRATISLAVA

ŠK SLOVANIA

SK SLÁVIE TŘEBOVICE OSTRAVA

TJ SOKOL JARCOVÁ

FC PETRŽALKA ČIERNI

FK TATRAN TURZOVKA

FK SLAVONIN

VSA – futbalová škola Olomouc

AKADEMIA JUVENTUS ŽILINA

TJ TATRAN BOBOT

SK ZAŠOVÁ

FK ŠAMORÍN

FK DEVINSKÁ NOVÁ VES

MFK ILAVA

LOKOMOTÍVA TRNAVA

 

 

 

 čas

 K

 IHRISKO 1

IHRISKO 2 

IHRISKO 3

 

 

 

 

 

 8:20

MFK ILAVA : TJ SMRŽICE

SK ZAŠOVÁ : ŠK SLOVANIA

FC PETRŽALKA ČIERNI : VSA FŠ OLOMOUC

8:40

2

LOKOMOTÍVA TRNAVA : FC PETRŽALKA BIELI

FK ŠAMORÍN : SK SLÁVIE TŘEBOVICE OSTRAVA

FK TATRAN TURZOVKA : AKADEMIA JUVENTUS ŽILINA

9:00

3

SDM DOMINO BRATISLAVA : TJ TATRAN BOBOT

FK SLAVONÍN : TJ SOKOL JARCOVÁ

TJ SMRŽICE : SK ZAŠOVÁ

9:20

4

VSA - FŠ OLOMOUC : MFK ILAVA

ŠK SLOVANIA : FC PETRŽALKA ČIERNI

FC PETRŽALKA BIELI : FK ŠAMORÍN

9:40

5

AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA : LOKOMOTÍVA TRNAVA

SK SLÁVIE TŘEBOVICE OSTRAVA : FK TATRAN TURZOVKA

FK DEVINSKÁ NOVÁ VES : FK SLAVONÍN

10:00

6

TJ SOKOL JARCOVÁ: SDM DOMINO BRATISLAVA

VSA FŠ OLOMOUC : TJ SMRŽICE

FC PETRŽALKA ČIERNI : SK ZAŠOVÁ

10:20

7

MFK ILAVA : ŠK SLOVANIA

AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA : FC PETRŽALKA BIELI

FK TATRAN TURZOVKA : FK ŠAMORÍN

10:40

8

LOKOMOTÍVA TRNAVA : SK SLÁVIE TŘEBOVICE OSTRAVA

TJ TATRAN BOBOT : TJ SOKOL JARCOVÁ

SDM DOMINO BRATISLAVA : FK DEVINSKÁ NOVÁ VES

11:00

9

TJ SMRŽICE : FC PETRŽALKA ČIERNI

ŠK SLOVANIA : VSA FŠ OLOMOUC

SK ZAŠOVÁ : MFK ILAVA

11:20

 Obedňajšia prestávka

11:40

10

FC PETRŽALKA BIELI : FK TATRAN TURZOVKA

SK SLÁVIE TŘEBOVICE OSTRAVA : AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA

FK ŠAMORÍN : LOKOMOTÍVA TRNAVA

12:00

11

FK SLAVONÍN : SDM DOMINO BRATISLAVA

FK DEVINSKÁ NOVÁ VES : TJ TATRAN BOBOT

ŠK SLOVANIA : TJ SMRŽICE

12:20

12

MFK ILAVA : FC PETRŽALKA ČIERNI

VSA FŠ OLOMOUC : SK ZAŠOVÁ

SK SLÁVIA TŘEBOVICE OSTRAVA : FC PETRŽALKA BIELI

12:40

13

LOKOMOTÍVA TRNAVA : FK TATRAN TURZOVKA

AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA : FK ŠAMORÍN

 

13:00

14

TJ SOKOL JARCOVÁ: FK DEVINSKÁ NOVÁ VES

TJ TATRAN BOBOT : FK SLAVONÍN

 

 

 

FINÁLE

13:20

15

C5 : A6

A5 : B6

7 – 12 miesto

13:40

16

7 – 12 miesto

7 – 12 miesto

1 – 6 miesto

14:00

17

1 – 6 miesto

1 – 6 miesto

A6 : B5

14:20

18

C5 : A5

7 – 12 miesto

7 – 12 miesto

14:40

19

7 – 12 miesto

1 – 6 miesto

1 – 6 miesto

15:00

20

1 – 6 miesto

C5 : B5

A6 : B6

15:20

21

7 – 12 miesto

7 – 12 miesto

7 – 12 miesto

15:40

22

C5 : B6

A5 : B5

1 – 6 miesto

16:00

23

1 – 6 miesto

1 – 6 miesto

7 – 12 miesto

16:20

24

7 – 12 miesto

7 – 12 miesto

 

16:40

25

1 – 6 miesto

1 – 6 miesto

1 – 6 miesto

17:10

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Korňa

(Edita, 29. 11. 2017 23:41)

Kluci budou

Korňa

(Leona, 29. 11. 2017 14:45)

kluci budou

Korňa

(Jana V., 29. 11. 2017 12:17)

Ondra bude

Korňa

(Katka, 29. 11. 2017 10:47)

Kluci budou.

Korňa 2.12.2017

(Martina, 29. 11. 2017 8:50)

Robča bude.

Korňa 2.12.2017

(Vyroubal Dominik, 29. 11. 2017 8:30)

Dominik bude