Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace a info k turnaji v Městečku Trnávce 9.-10.6.2018

23. 5. 2018

V termínu 9.-10.6.2018 se tým mladších žáků zúčastní turnaje v Městečku Trnávce.S předstihem přináším nominaci,protože musíme nahlásit stravu.Proto bych chtěl požádat o rychlé potvrzení účasti.Stejně jako v loňském roce budeme ubytováni v místní knihovně,takže všichni musí mít karimatku a spacák.

 

Nominace:

 L.Zatloukal,R.Kotlár,J.Kimel,O.Vychodil,D.Komárek,

 V.Kimel,D.Štercl,P.Kobliha,J.Dostál,D.Dostál,

 O.Zatloukal,L.Navrátil       


 

MT - AUTOSTEFFAN CUP 2018 -

1.pořadatel - TJ Sokol Městečko Trnávka

2.termín - 9.6.-10.6.2018.

3.kategorie - A - starší přípravka U11 - ročník 2007 a ml.

                   - B - mladší žáci U13 - ročník 2005 a ml.

4.hrací systém pro obě kategorie je stejný :

12 týmů rozlosovaných do 2 skupin,ve kterých hraje každý s každým.Do čtvrtfinále postupují  týmy na 1.-4.místě,vítězové do semifinále,finále.Mužstva na 5.-6.místě hrají každý s každým o 9.-12.místo.

5.o pořadí týmů ve skupinách rozhoduje - počet bodů / za výhru 3 body,remízu 1

 - vzájemné utkání

 - minitabulka

 - celkové skóre,rozdíl,větší počet nastřílených branek.

6.v utkáních čtvrtfinále,semifinále,finále a o konečné umístění se při remíze budou kopat pok.kopy 5 a pak do rozhodnutí.Musí kopat všichni hráči ze soupisky !!!

7.počet hráčů na hřišti - starší přípravka - 5+1 na soupisce max.12 hráčů

 - mladší žáci - 7+1 na soupisce max.14 hráčů.

8.ve skupinách 1 x 20 min,čvrtfinále,semifinále a finále 2x15 min.

9.program turnaje - sobota 9.6.2018 -

8,30 - slavnostní zahájení turnaje,vystoupení letovických mažoretek,nástup týmů v dresech a s vlajkami.

9,00 - 17,30 - zápasy ve skupinách.

17,45 - charitativní utkání Čech - Morava pro Hamzovu léčebnu Luži - Košumberk.

19,30 - 22,30 - zábavný večer Ládi Sovjeta s diskotékou Martena Friedla.

                                     - neděle 10.6.2018

9,00 - 15,30 - zápasy o konečné umístění.

15,40 - finále starších přípravek.

16,15 - finále mladších žáků.

17,00 - slavnostní zakončení turnaje.

 

10.rozlosování turnaje - 

 

 - mladší žáci - skupina A -

TJ Svitavy,Spartak Opočno,FK SK Bosonohy,SK Aritma Praha,FC Koryčany, Futsal Čelechovice na Hané / TJ Smržice.

- skupina B -

FC Sitno Banská Štiavnica,Jiskra Litomyšl,FC Sparta Brno,Žijeme hrou,Tatran Šatov,TJ Sokol Městečko Trnávka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trnavka

(Jana V., 27. 5. 2018 17:50)

Ondra bude

Městečko Trnávka

(Leona, 24. 5. 2018 13:48)

kluci budou

Městečko Trnávka

(Martina, 24. 5. 2018 11:08)

Robča bude.

Městečko Trnavka

(Edita, 23. 5. 2018 14:50)

Kluci budou

Městečko Trnávka

(Katka, 23. 5. 2018 10:32)

Kluci budou.