Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování finálového turnaje ml.přípravek 10.6.2018 - Kostelec n/H

6. 6. 2018

FINÁLOVÝ TURNAJ OFS PROSTĚJOV – SR 2017-2018, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

NEDĚLE 10. ČERVNA 2018 – KOSTELEC NA HANÉ

SKUPINA „A“                                            SKUPINA „B“

1. TJ Sokol Olšany                                        1. SK Jesenec-Dzbel 

2. TJ Sokol Určice                                          2. FC Kostelec na Hané        

3. FC Kralice na Hané                                   3. TJ Sokol Otaslavice

4. TJ Sokol Čechovice                                   4. TJ Smržice 

5. FKM Konice                                             5. TJ Haná Nezamyslice

HŘIŠTĚ 1                                         HŘIŠTĚ 2                             HŘIŠTĚ 3

12:30 hod: FKM Konice - Určice   Nezamyslice - Kostelec         Čechovice - Kralice

13:00 hod: Smržice - Otaslavice      Olšany – Kralice                   Jesenec - Nezamyslice

13:30 hod: Otaslavice - Jesenec       Olšany – FKM Konice         Určice - Čechovice

14:00 hod: Kostelec - Smržice         Kralice – FKM Konice        Otaslavice - Nezamyslice

14:30 hod: Určice - Olšany              Kostelec - Jesenec                

15:00 hod: Nezamyslice - Smržice  Olšany - Čechovice               Otaslavice - Kostelec

15:30 hod: Smržice – Jesenec          Určice – Kralice                    Čechovice - FKM Konice

 

16:00: SF 1 – 1A - 2B                       SF 2 – 2A – 1B                      O 10.m – 5A-5B

            …………………………       ………………………….      …………………………….

 

16:30: O 8.m 4A – 4B                      O 5.m 3A-3B                         O3m. poražení SF

            ………………………….      ………………………….      …………………………….

 

 

17:00 FINÁLE: ………………………………………………..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Josef Spanilý

602768325

JosefSpanily@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 239935
Měsíc: 5726
Den: 132