Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info pro rodiče - Wroclaw Trophy 2019

Vážení rodiče,

i když s předstihem,dávám vědět,jak pro letošek plánuji akce během letních prázdnin.Ze dvou důvodů jsem se rozhodl pro tentokrát vynechat soustředění a domluvit místo toho klukům a holkám účast na turnaji ve Wroclawi.Kromě toho samozřejmě udělám tréninkový kemp ve Smržicích,který doufám není pro Vás tolik finančně náročný.

A teď k těm důvodům.Jednak je to poslední možnost zúčastnit se takové akce v kategorii mladších žáků a to nejdůležitější,vzhledem k počtu hráčů a jejich ročníků narození nejsme schopni hrát v počtu 11 hráčů na celé hřiště.Na turnaji ve Wroclawi máme možnost hrát 8+1 na zmenšeném hřišti.Rád bych tuto akci pojal nejen jako fotbalový turnaj,ale i jako týmový výlet a poděkování dětem za tvrdou práci během celé sezóny.

Je mi jasné,že někteří z Vás již máte v plánu dovolené,nebo se zamýšlíte nad finanční náročností.Ale chtěl bych poprosit,vzhledem k počtu,který máme,pokud to jen trochu půjde,byl bych rád,pokud by jelo dětí co nejvíc.Určitě už za ty roky víte,že pokud je pošlete samotné,postarám se o ně.

Jelikož mám rezervaci na turnaj na deset dní,poprosil bych během týdne o vyjádření a nahlášení počtu osob.Níže uvádím bližší informace.Ceny za hráče jsou zvýhodněné,s tím,že něco jim doplatíme z pokladny.

 

Termín: 5.-7.7.2019

Nominace - všichni /každý dostane na hřišti svůj prostor a hlavně chci,aby si každý z dětí mohl užít tu atmosféru megaturnaje,kde se potkají s hráči z celé evropy/

Turnaje se v různých kategoriích zúčastní 250 týmů z 15 zemí

 

Cena za hráče - 2000,- /ubytování,polopenze,startovné,pitný režim,doprava/

Cena za doprovod - 3000,-

 

Závazně přihlášeni:

Denis Komárek + 2 dospělí

Justýna Hermanová

Pavel Kobliha

Matyáš Spurný

Josef Dostál + 1dospělý

David Dostál

Lukáš Navrátil

Lukáš Zatloukal + 1 dospělý

Ondřej Zatloukal

Dominik Štercl

Michaela Vitásková

Jan Kimel + 1 dospělý

Vojtěch Kimel

Ondřej Vychodil + 2 dospělí

 

 

BASIC Student Homes Wroclaw (ref.nr.: PL51I001)

Popis Standardně vybavené studentské ubytovny se nacházejí maximálně 4 kilometry od centra Vratislavi. Zastávka městské hromadné dopravy je v pěší vzdálenosti. V městě najdete jedno z nejstarších středověkých náměstí v Evropě, proslulý vratislavský stadion a vratislavský aquapark, největší vodní park v Polsku. Vzdálenost od Wroclaw Trophy: max. 6 km.

Vybavení Společenská místnost s TV, kabelový internet zdarma, kuchyňka v každém patře a prodejní automaty na nápoje a sladkosti Pokoje Pokoje jsou vybaveny základním nábytkem, v některých je chladnička. Ve všech pokojích jsou jednolůžkové postele. Vždy 2 nebo 4 pokoje sdílejí koupelnu se sprchou a WC.

Poznámky - Ložní prádlo je zahrnuto v ceně ubytování. - Ručníky nejsou zahrnuty v ceně ubytování. - kauce: € 120 za tým 

 

Program:

 

ČTVRTEK

Odpoledne Příjezd: uvítání a poučení ve sportovní hale AWF ve Vratislavi. O vašem pobytu a turnaji budete osobně informováni. Večer Setkání vedoucích jednotlivých týmů ve sportovní hale AWF. Můžete se seznámit s dalšími vedoucími týmu a vychutnat si něco k zakousnutí a pití.

PÁTEK

Ráno Zahájení zápasového programu. Zápasy se hrají na různých místech ve Wroclawi a okolí. Zápasy budou řídit rozhodčí z regionální fotbalové asociace. Večer Slavnostní přivítání ve velkolepém centru města Wrocław.

SOBOTA

Ráno Pokračování zápasového programu. Večer Volno. Tip: Navštivte životem kypící centrum města Wrocław.

NEDĚLE

Den Kvalifikační zápasy a finále, po kterém následuje slavnostní udílení cen na stadionu. Ceremoniál UEFA respect. Každý účastník obdrží oficiální medaili od UEFA. Večer Volno. Podívejte se do turistických informací, kde dostanete skvělé tipy.

Odjezd

 

Sportovní zařízení

Turnaj Wroclaw Trophy se bude konat na dvou místech. Prvním je Olympijský sportovní park. Tento areál má 10 fotbalových hřišť. Sportovní akademie ve sportovním parku je vybavena šatnami a tribunou s výhledem na všechna fotbalová hřiště. Sportovní park se nachází v blízkosti centra Wroclawi, do kterého se lze snadno dostat veřejnou dopravou ze zastávky před dějištěm turnaje. Druhým místem konání je město Lany se čtyřmi hřišti, šatnami a jídelnou. Lany se nachází přibližně 10 kilometrů jízdy od hlavního dějiště ve Wroclawi – pro týmy, které nemají zajištěnou vlastní dopravu, je k dispozici kyvadlová doprava. Pro týmy, které nemají vlastní dopravu, je k dispozici kyvadlová přeprava (rezervace je nepovinná: s přepravou jsou spojeny další náklady).

 

Aktivita

Akvapark Wrocław: Wrocławský akvapark je multifunkční sportovní a rekreační středisko s venkovními i krytými bazény, tobogány a bublinkovými koupelemi, lázeňským centrem a posilovnou. Součástí akvaparku jsou rovněž restaurace, kavárny a bistro. Fotbalový stadion Wroclaw: Nádherný fotbalový stadion ve Wroclawi s kapacitou 44 300 míst byl speciálně vybudován pro evropský šampionát v roce 2012. Byly zde odehrány tři zápasy. Budete-li si chtít tento stadion prohlédnout, sdělte své přání organizačnímu týmu turnaje – připraví pro vás exkurzi. Motokáry: Stadion ve Wroclawi slouží nejen fotbalu – je to také největší krytá motokárová dráha v Polsku. Vyzvěte své spoluhráče na souboj za volantem! 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Polsko

(Iva, 26. 2. 2019 21:07)

Justýnka pojede sama

Re: Polsko

(Leona, 1. 3. 2019 12:26)

Kluci pojedou a Milan.

Polsko

(Edita, 1. 3. 2019 12:14)

Kluci pojedou

Polsko

(Soňa, 28. 2. 2019 8:31)

Maty pojede